3d visualisering arkitektur

Nasze fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne obiektów komercyjnych przekształcają Twoje projekty w przekonujące obrazy, które pomagają zainteresować potencjalnych najemców i inwestorów.
Utsikt over en travle bygater fra høy vinkel i dagslys.

PR i marketing

Ściśle współpracujemy z działami PR i marketingu naszych klientów

8000 px

Wysoka rozdzielczość w standardzie

Bez przekłamań

Realne położenie Słońca, otoczenie zgodne z rzeczywistością

Wysoka rozdzielczość renderingu

W standardzie otrzymujesz u nas rozdzielczość 8000 px, która pozwala na wydruki wielkoformatowe, idealnie nadające się na ogrodzenie inwestycji lub bilbordy. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większej rozdzielczości na specjalne zastosowania – przygotujemy dla Ciebie dowolny format.

Panoramautsikt over byen i skumringen, lysene begynner å tennes.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Doskonale rozumiemy potrzeby deweloperów/inwestorów oraz ich działów PR i leasingu. Potrafimy rozróżnić cechy wizualizacji na potrzeby prezentacji projektu przez architektów od tych przeznaczonych dla skutecznego marketingu sprzedaży.
  • Ścisła współpraca z działem PR/leasingu,
  • Szybko reagujemy na pilne potrzeby,
  • Wysoka rozdzielczość renderingu 8000px,
  • Realistyczne oświetlenie,
  • Dokładne odwzorowanie realnego otoczenia,
  • Modele samochodów, ubiór ludzi zgodne z grupą docelową,
  • Wierne odwzorowanie zieleni na projekcie,
  • Dokładne modele 3D z wszystkimi detalami projektu

Ofte stilte spørsmål om 3D visualisering arkitektur

Jasne! Tworzymy wizualizacje osiedli, domów i mieszkań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na dedykowaną stronę tej usługi – wizualizacje osiedli, domów i mieszkań.

Adcomer jest właścicielem wykonanych renderów, ale jednocześnie przekazujemy pełne autorskie prawa majątkowe do wykonanych finalnych wersji wizualizacji czy animacji. Klient może wykorzystać rendery w dowolny i nieograniczony sposób na wszystkich polach eksploatacji. Zmiana lub aktualizacja pól eksploatacji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Tak, zachęcamy do odwiedzenia naszego PORTFOLIO, gdzie prezentujemy różnorodne przykłady naszych realizacji.

W Adcomer, skupiamy się na wykonaniu usługi, która przyniesie wymierne korzyści, a nie tylko będzie wysokiej jakości wizualizacją czy animacją. Wzmacniamy skuteczność Twojego marketingu sprzedaży dostosowując nasze usługi do Twoich potrzeb, wymogów i przede wszystkim celów, jakie chcesz osiągnąć. Posiadamy ponad 17 lat doświadczenia, co przekłada się na zrozumienie potrzeb rynku, a nasze usługi zdobyły zaufanie zarówno małych, jak i dużych klientów na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie Ci rozwiązań, które są skrojone na miarę Twojego budżetu i Twoich oczekiwań. Przeczytaj więcej o nas tutaj.

Cena wizualizacji 3D zależy od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, ilość detali, czy rodzaj wizualizacji. Jednocześnie nasza elastyczność pozwala na ścisłe dostosowanie wykonywanych usług do Państwa budżetu. Aby uzyskać szczegółową wycenę, prosimy o kontakt w celu omówienia projektu.

Czas tworzenia wizualizacji zależy od wielu czynników, w tym od skomplikowania projektu, ilości modeli potrzebnych do stworzenia czy ilości detali projektu. Dokładny czas ustalany jest indywidualnie dla każdej realizacji. Średni czas przygotowania wizualizacji wnętrza mieszkalnego wynosi od 2 do 5 dni, średniej wielkości osiedla mieszkaniowego od 2 do 3 tygodni. W przypadku obiektów komercyjnych widełki czasowe są już bardzo zależne od projektu.

Aby wycenić Twój projekt, potrzebujemy rysunków CAD (.dwg lub .pdf) dla elewacji, planów pięter i PZT inwestycji lub modeli 3D (Revit/Sketchup/3ds max) Twojego projektu. Im więcej informacji dostarczysz, tym dokładniej będziemy mogli oszacować koszt realizacji.

Wizualizacje tworzymy z dostarczonych rysunków CAD (.dwg lub .pdf), modeli Revit/Sketchup/3ds max lub innych dostępnych referencji. W przypadku dostarczenia nam gotowych modeli 3D, weryfikujemy je pod kątem zgodności z projektem, poprawności bryły i odwzorowania detali, a w razie potrzeby dokonujemy stosownych modyfikacji.

Start din reise med 3D-plantegninger i dag!

Klar for å bringe ditt prosjekt til liv med enestående 3D-plantegninger? Fyll ut skjemaet nedenfor for å diskutere dine behov, ideer og starte samarbeidet. Vårt team av eksperter er klare til å gjøre din visjon til virkelighet.
Tooploox
image 47
Appjobs